Miejski Konkurs Baśnie znane i nieznane

18 maja 2023r. w naszej szkole odbył się Miejski Konkurs Baśnie znane i nieznane. Brały w nim udział trzyosobowe drużyny uczniów klas czwartych oraz dwie osoby kibicujące. Zawodnicy zmagali się z pytaniami dotyczącymi znajomości baśni, które musieli wcześniej przeczytać, a także wykazać się sprawnością fizyczną podczas konkurencji sportowych.
Naszą szkołę reprezentowali: Emilia Ziółkowska kl. 4b, Lena Rompza kl. 4b i Jan Eremus kl. 4a.
Po wyrównanej rywalizacji wyłoniono zwycięzców:
I miejsce – Szkoła Podstawowa nr 11
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 9
III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 8
Wyróżnienia: Szkoła Podstawowa nr 6 i Szkoła Podstawowa nr 5
Dzieci otrzymały atrakcyjne nagrody, których sponsorem była Rada Rodziców oraz
nauczyciele z naszej szkoły.