Uroczyste Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2023/2024 budynek os. 1000 lecia

4 września 2023 roku odbyło się uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego 2023/2024. Była to niezwykła okazja do spotkania się po letnich wakacjach oraz powitania uczniów i nauczycieli na progu kolejnej, obiecującej edukacyjnej podróży.

Pani Dyrektor zwróciła szczególną uwagę na kwestię bezpieczeństwa, co stanowi priorytetowe zagadnienie w życiu naszej placówki. Podkreśliła konieczność respektowania obowiązujących procedur oraz dbałości o wspólne dobro uczniów i kadry pedagogicznej.

Zachęcamy wszystkich uczniów oraz rodziców do śledzenia bieżących informacji na naszej stronie internetowej.

Życzymy wszystkim udanego i owocnego roku szkolnego 2023/2024, pełnego sukcesów oraz satysfakcji z osiągnięć edukacyjnych!