Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

Rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023

Z wielkim optymizmem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Pierwszy dzwonek jest zapowiedzią nowych wrażeń, nowych znajomości i przyjaźni, dużej dawki umiejętności i wiedzy oraz wielu  innych doświadczeń, które zainspirują nas do różnorodnych działań. Podczas spotkań z wychowawcami uczniowie zostali zapoznani z zasadami bezpiecznej drogi do i ze szkoły, zasadami usprawiedliwiania nieobecności, zasadami korzystania z telefonu i bezpiecznego korzystania z Internetu oraz   z  regulaminem porządkowym. Uczniowie poznali również warunki i zasady oceniania zachowania oraz Wewnątrzszkolny Regulamin Oceniania.

Pamiętamy, że 1 września to nie tylko rozpoczęcie roku szkolnego. W historii Polski to tragiczna data – tego dnia obchodziliśmy 83. rocznicę wybuchu II wojny światowej. Społeczność naszej szkoły uczciła pamięć nauczycieli i pracowników oświaty powiatu wejherowskiego poległych w czasie II wojny światowej, składając kwiaty pod ich pomnikiem znajdującym się przed budynkiem szkoły przy ul. Sobieskiego 300.

W nowym roku szkolnym wszystkim UCZNIOM, NAUCZYCIELOM ORAZ PRACOWNIKOM szkoły samych sukcesów i satysfakcji z nauki oraz  pracy

życzy Dyrekcja Szkoły