Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019-2020

W poniedziałek 2 września o godzinie 9.00 po raz pierwszy zabrzmiał dzwonek rozpoczynając nowy rok szkolny dla uczniów klas siódmych i ósmych.  Uczniowie klas szóstych zebrali się w szkolnej auli o godzinie 9.45. Dyrektor Olga Tomaszewska powitała społeczność szkolną  życząc wszystkim jak najlepszych ocen i wszelkich sukcesów. Przypomniała również podstawowe zasady bezpieczeństwa w obowiązujące w szkole.

1 września to również 80 rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej, dlatego też delegacja uczniów złożyła kwiaty pod pomnikiem nauczycieli powiatu wejherowskiego poległych w czasie działań wojennych i w miejscach kaźni hitlerowskich. Po apelu uczniowie udali się do swoich klas na zajęcia  z wychowawcą.

Przed nami dziesięć miesięcy ciężkiej pracy, ale też radości, nowych wraże   i niezapomnianych przeżyć. Drodzy nauczyciele, pracownicy i uczniowie – niech moc będzie z Wami!

Rozpoczęcie roku szkolnego dla klas 4-5 w budynku przy os. 1000-lecia PP 15.