Apel z okazji święta Komisji Edukacji Narodowej

W piątek 13 października 2023  odbył się apel szkolny dla nauczycieli oraz uczniów klas VI-VII.  Na  uroczystość przybyła dyrekcja szkoły: pani Olga Tomaszewska wraz z panem Wojciechem Kurowskim oraz przewodnicząca rady rodziców pani Liliana Breen ze swoim zastępcą panią Justyną Fijałkowską. Gospodarzem imprezy byli uczniowie z klasy VI c recytując na scenie wiersze i życzenia  dla wszystkich pracowników SP9.  Montaż słowno-muzyczny uświetnił  chór pod dyrekcją pani Aleksandry Janus, a także występ klasy III c pod opieką pani Haliny Groth. Końcówka apelu przybrała charakter rozrywkowy –  wystąpiła klasa VI c z utworem „Nie ma fal” oraz klasa VI a z utworem „Supermoce”.  Nie zabrakło też  słodkiego poczęstunku i tortu od rady rodziców z podziękowaniem dla wszystkich nauczycieli. Organizatorem szkolnego święta była pani Iwona Buczyło-Skora.