OFICJALNE OTWARCIE GABINETU

Dnia 20 października w naszej szkole w budynku na os. 1000- lecia został otwarty nowy interaktywny gabinet terapii, który został sfinansowany ze środków Polskich Sieci Elektroenergetycznych w ramach programu grantowego „Wzmocnij Swoje Otoczenie”. Symbolicznego przecięcia wstęgi na wejściu dokonali: zastępca prezydenta Arkadiusz Kraszkiewicz, dyrektor Szkoły Podstawowej Olga Tomaszewska i autorka projektu Anna Chodak. W otwarciu pracowni uczestniczyła również radna miejska Justyna Ostrowska oraz zastępca dyrektora szkoły Anna Wróblewska. „W czasach, gdy mamy do czynienia z tak wieloma negatywnymi emocjami i stajemy w obliczu problemów naszej cywilizacji, dzieci często doświadczają stresu i nerwic. Taki gabinet w szkole jest bardzo potrzebny, co widać po uśmiechniętych twarzach dzieci, które wzięły udział w prezentacji. Cieszę się, że od dzisiaj ten gabinet może służyć mieszkańcom Wejherowa” – podkreślił Arkadiusz Kraszkiewicz. W trakcie otwarcia grupa dzieci wystąpiła w krótkiej części artystycznej, recytując wiersze oraz tańcząc i rytmicznie klaszcząc w rytm pojawiających się obrazów.

Otwarcie gabinetu -reportaż TTM