Dzień Otwarty Szkoły

Jak co roku w marcu nasza Dziewiątka miała okazję pokazać się z najpiękniejszej strony. Licznie przybyli dawni, obecni oraz przyszli uczniowie wraz z rodzinami nie tylko poznawali nauczycieli, ofertę edukacyjną, sale lekcyjne i pracownie przedmiotowe, ale również mogli świetnie się bawić. Dla entuzjastów sportu dostępne były stoły i sprzęt do tenisa stołowego lub – dla nieco młodszych – tor przeszkód. Dla melomanów – występy uczniów uzdolnionych muzycznie, wokalnie czy tanecznie. Dla wszystkich – kawiarenka oferująca coś dla ciała (bigos, sałatki, chleb ze smalcem,  kawa i herbata) oraz dla ducha – mile spędzony czas, spotkania, rozmowy… Klasy czwarte brały udział w mini podchodach z okazji Dnia św. Patryka. Hitem okazały pyszne gofry, wytrwale pieczone w Laboratorium przyszłości (sala 77) przez dwie niezwykle sympatyczne mamy i jedną przesympatyczną babcię. Można było również połączyć przyjemne z pożytecznym, zaopatrując się na kiermaszu w przepiękne ozdoby wielkanocne. Występom dzieci towarzyszyła aukcja prac naszych uczniów. Dochód z niej został przeznaczony na rehabilitację małego Tymka. Serdecznie dziękujemy wszystkim,
którzy przyczynili się do przygotowywania tej wspaniałej imprezy: uczniom, rodzicom oraz nauczycielom.