Klub Małego Czytelnika

Hej , hej, tu „Klub Małego Czytelnika”
Tym razem zachęcaliśmy dzieci z zerówki do czytania baśni!
Uczestnicy klubu ksiązki ze szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie odwiedzili klasy zerowe swojej szkoły. Wspólnie przygotowany scenariusz zajęć zrealizowali w klasie 0c, gdzie wychowawcą jest pani Emilia Nawrocka – Elas. Tematem zajęć była baśń pt. Kopciuszek. Zajęcia prowadzili klubowicze, a rozpoczęły się miłą rozmową o bajkach. Następnie były zagadki o bajkach. Później część główna , czyli czytanie baśni dzieciom przez uczestników klubu i wspólna zabawa z Kopciuszkiem do muzyki. Na koniec praca plastyczna – kolorowanki scen z baśni . Aby uatrakcyjnić zajęcia uczestnicy Klubu Małego Czytelnika przebrali się za bohaterów baśni i bajek. Całą akcję wsparła vicedyrektor szkoły pani Aleksandra Klawitter – Pohnke.
Jolanta Dębska , Agnieszka Karda Peplińska