Konkurs plastyczny „Bezpieczne zabawy na śniegu”

W marcu odbyło się rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu plastycznego zatytułowanego „Bezpieczne zabawy na śniegu”. Brały w nim udział dzieci z oddziałów zerowych. Wśród 44 zgłoszonych prac jury wytypowało najładniejsze prace z każdej grupy.

• I miejsce
    Wiktoria Cejnowa z grupy 0 a, Kacper Tuchliński z grupy 0 b, Anna Piotrowicz z grupy 0 c, Lidia Słowy z grupy 0 c
  • II miejsce
    Julia Cwajna z grupy 0 a, Michał Rohde z grupy 0 c
  • III miejsce
    Natasza Dybowska z grupy 0 a, Lena Kopeć z grupy 0 a, Amelia Konkol z grupy 0 b, Maja Miller z grupy 0 c

Wyróżnienie

Nadia Cichoń z grupy 0 a, Amelia Soldatke z grupy 0 b, Amelia Szulc z grupy 0 c, Paulina Ekmann r z grupy 0 c

Każdy uczestnik otrzymał dyplom oraz nagrodę. Dziękujemy dzieciom za udział w konkursie. Zachęcamy do udziału w kolejnych.