Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

Dnia 3.10.2019 r.  w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Badmintonie  nasza Szkoła zajęła II miejsce, przegrywając tylko 2 punktami ze Szkołą Podstawową nr 11.

Reprezentacja naszej Szkoły: Filip Wachowski (6g), Gracjan Ptach i Michał Szur (6h).

Dnia 3.10.2019 r.  w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Badmintonie  nasza Szkoła zajęła III miejsce.

Reprezentacja naszej Szkoły: Piotr Burchardt, Antoni Thiel, Wiktor Niszczot z klasy 8e.

W czwartek 3 października 2019 r. odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Badmintonie.

Młodsze dziewczęta w składzie: Wiktoria Kamińska, Wiktoria Prymarczuk i Klaudia Rek wywalczyły IV miejsce, starsze natomiast (Magda Darga, Anna Frankowska, Amelia Hewelt i Julia Szwarc) zajęły III miejsce. Opiekunem obu drużyn jest Anna Dawidowska.