2022/2023

Dnia 16.września 2022r w budynku naszej szkoły przy ul. Sobieskiego 300 odbyły się prezentacje kandydatów do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie przedstawiali swoje pomysły w formie prezentacji multimedialnej oraz zachęcali do głosowania. Po ich wystąpieniach odbyło się tajne głosowanie do Samorządu Uczniowskiego (uczniowie klas VI-VIII otrzymali karty do głosowania). Głosowano również na nauczycieli, którzy będą opiekunami Samorządu.
W wyniku głosowania w  roku szkolnym 2022/2023 Samorząd Uczniowski będą reprezentowały następujący uczniowie:
Przewodnicząca :Martyna Miotk ,klasa 8 c
Zastępcy : Aleksandra Burchardt,klasa 8 h
Laura Lewińska, klasa 8 h
Członek: Wiktor Świechowski, klasa 7 d
Opiekunowie Samorządu : Jolanta Sępioł, Marta Dettlaff, Izabela Grzenkowicz, Bogdan Kruwelski

2020/2021

W drugiej połowie września 2020 uczniowie naszej szkoły wybierali przedstawicieli do organów Samorządu Uczniowskiego.  Odbyło się głosowanie na kandydatów do władz SU. Pierwszy raz w historii szkoły wybory zostały przeprowadzone  on-line. Uczniowie klas IV – VIII, podczas lekcji informatyki, zapoznali się z prezentacjami przygotowanymi przez kandydatów, a następnie wyrazili swoje poparcie oddając głos na specjalnie do tego przygotowanej stronie.

Łącznie oddanych zostało 406 ważnych głosów. Największe uznanie zyskał Witek Milewski z klasy 7d. Pozostali kandydaci, którzy w roku szkolnym 2020/2021 reprezentować będą społeczność uczniowską, to: Paweł Grzona 8f, Maja Gardocka 8a oraz Klaudia Rek 7i.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji wszystkich Waszych pomysłów!