Sukces uczniów z języka kaszubskiego klasa V A

Miejski Konkurs Wiedzy o Janie Trepczyku.

Dnia 11 grudnia 2019 roku w Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie odbył się Miejski Konkurs Wiedzy o Janie Trepczyku w związku z trwającym ROKIEM JANA TREPCZYKA.

Organizatorami konkursu było Zrzeszenie Kaszubsko – Pomorskie oraz Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko -Pomorskiej w Wejherowie.  Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Pola Gołąbek, Nadia Pranga,  Aleksandra Kudyn i Krzysztof Kołodziej z klasy V A.

W finale rywalizacja była zacięta, co w sumie przyniosło naszej drużynie zaszczytne II miejsce. Uczniowie otrzymali dyplom oraz nagrody rzeczowe w postaci książek napisanych przez Tomasza Fopke – dyrektora Muzeum Piśmiennictwa i Muzyki Kaszubsko-Pomorskiej w Wejherowie.

Serdecznie gratulujemy!