ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

Dnia 17 listopada 2023 roku świętowaliśmy w szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Tego dnia uczniowie oraz pracownicy szkoły mieli okazję do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia w ciekawy, zabawowy sposób. Uczniowie klasy 3 b i 3 d wcielili się w role egzaminatorów. Wyposażeni w piękne nakrycia głowy z symbolem sowy, losy z przykładami oraz nagrody, wyruszyli na spotkanie z osobami, które zechciały wziąć udział w zabawie. Spotkali się życzliwością napotkanych przechodniów, którzy celująco podawali wyniki wylosowanych przykładów. Trzecioklasiści odwiedzili także nauczycieli oraz uczniów Powiatowego Zespołu Szkół  Nr 4 w Wejherowie. Zostali przyjęci z wielką życzliwością.

Wszyscy bawili się znakomicie i mają nadzieję, że za rok znowu wezmą udział w obchodach tego matematycznego święta.