Wybory do Samorządu Uczniowskiego 2020/2021

W drugiej połowie września 2020 uczniowie naszej szkoły wybierali przedstawicieli do organów Samorządu Uczniowskiego.  Odbyło się głosowanie na kandydatów do władz SU. Pierwszy raz w historii szkoły wybory zostały przeprowadzone  on-line. Uczniowie klas IV – VIII, podczas lekcji informatyki, zapoznali się z prezentacjami przygotowanymi przez kandydatów, a następnie wyrazili swoje poparcie oddając głos na specjalnie do tego przygotowanej stronie.

Łącznie oddanych zostało 406 ważnych głosów. Największe uznanie zyskał Witek Milewski z klasy 7d. Pozostali kandydaci, którzy w roku szkolnym 2020/2021 reprezentować będą społeczność uczniowską, to: Paweł Grzona 8f, Maja Gardocka 8a oraz Klaudia Rek 7i.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w realizacji wszystkich Waszych pomysłów!