Kiermasz świąteczny

W  naszej szkole  SP nr 9 w Wejherowie  jak co roku zorganizowano  Bożonarodzeniowy  kiermasz, który odbył  się w mikołajkowy piątek  6 grudnia 2019r. Na rozstawionych stoiskach  można było kupić oryginalne, ręcznie wykonane przez uczniów naszej  szkoły ozdoby świąteczne – bombki, łańcuchy, stroiki i choinki, również naturalne drzewka. Nie  zabrakło  też  kawiarenki, a w niej  świątecznych smaków – domowych  ciast, herbatki  i kawy. Różnorodne  słodkości wykonali dla nas rodzice naszych uczniów.

W świąteczny nastrój wprowadzała wszystkich muzyka  i śpiew kolęd płynące z sali gimnastycznej.

Zakupione świąteczne wytwory pięknie przyozdobią każdy kąt w domu i wprowadzą wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Już teraz życzymy Wszystkim Wesołych Świąt Bożego Narodzenia przepełnionych rodzinnym ciepłem, radością i miłością, a także z całego serca dziękujemy wszystkim za pomoc i za wsparcie  naszego świątecznego kiermaszu .