KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK

6 grudnia na sali gimnastycznej odbył się szkolny konkurs kolęd, pastorałek i piosenek świątecznych, w którym wzięło udział 13 solistów i 9 duetów. Konkurs miał na celu kultywowanie Świąt Bożego Narodzenia, upowszechnianie kolęd i pastorałek, rozbudzanie zainteresowań muzycznych oraz integrację dzieci uzdolnionych muzycznie. Komisja konkursowa złożona z nauczycieli naszej szkoły przyznała:

 Kategoria soliści:

I miejsce  Laura Lewińska kl. 5b

II miejsce

 • Iga Żuchlińska kl. 2c
 • Amelia Danhofer kl. 1e

III miejsce

 • Marta Piastowska kl. 3d
 • Zofia Sądej kl. 5d

Wyróżnienia:

 • Martyna Miotk kl. 5c
 • Jakub Kosecki 5f

Kategoria duety:

I miejsce

 • Faustyna Bajończak i Miłosz Wiśniewski kl. 2a

II miejsce

 • Nadia Cichoń i Paulina Ekmann kl. 3e
 • Amelia Kąkol i Klaudia Orzeł kl.5a

III miejsce

 • Anastazja Białk i Julia Wenta kl. 1d
 • Sawa Orzechowska i Julia Rolbiecka kl. 4a

Wyróżnienia:

 • Natalia Wawrzyniak i Kacper Grzywacz kl. 3a
 • Jakub Bednarz i Wojciech Jędrzejak kl. 1c

Konkurs uświetnił występ zespołu „Promyki” pod kierunkiem Pani Haliny Groth. Dzieci, które zajęły miejsca i wyróżnienia otrzymały nagrody i dyplomy. Wszystkim uczestnikom świąteczne upominki wręczyła przewodnicząca Rady Rodziców Pani Lilianna Breen.