Ślubowanie klas I

Dnia 27 września 2019 roku o godzinie 13.00 odbyło się w naszej szkole Ślubowanie klas I . Na uroczystość przybyli zaproszeni goście: vice prezydent  miasta Wejherowa pan Arkadiusz Kraszkiewicz, przewodnicząca Rady Rodziców  pani Lilianna Breen, Dyrekcja szkoły, Rodzice i nauczyciele. Powitano klasy pierwsze wraz z ich wychowawcami. Doniosłym momentem uroczystości było ślubowanie pierwszoklasistów, które wzbudziło wiele emocji. W uroczystym ślubowaniu wszyscy pierwszoklasiści przyrzekali, że będą dobrymi uczniami, kolegami i Polakami.

Aktu pasowania dokonała pani dyrektor Olga Tomaszewska używając do tego drewnianego ołówka. Tym samym pierwszaki zostały włączone do społeczności uczniowskiej naszej szkoły. Część artystyczną uroczystości przygotowały panie Beata Klawikowska, Aleksandra Langa, Beata Fokcińska i pani Małgorzata Kubik.

Na pamiątkę tego dnia, uczniowie otrzymali legitymacje szkolne, rożki obfitości. Wykonano również pamiątkowe zdjęcia wszystkich klas I. Ten dzień na zawsze pozostanie w Ich pamięci.