Ślubowanie Klas Pierwszych

„Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną” / Janusz Korczak/

29 września 2023 roku, zgodnie z wieloletnią tradycją szkoły, w Dzień Patrona – Generała Józefa Wybickiego, odbyła się uroczystość Ślubowania pierwszoklasistów. Uczniowie klas: Ia, Ib, Ic, Id i Ie ślubowali na sztandar szkoły, a następnie wielkim ołówkiem zostali pasowani na uczniów przez Panią Dyrektor Olgę Tomaszewską. W tym szczególnym dniu uczestniczyli zaproszeni goście: Zastępca Prezydenta, Pan Arkadiusz Kraszkiewicz, Komendant Straży Miejskiej, Pan Zenon Hinca, Radna Pani Justyna Ostrowska, Przewodnicząca Rady Rodziców, Pani Lilianna Breen, Dyrekcja szkoły, nauczyciele oraz rodzice uczniów. Część artystyczną przygotowały klasy III C i III D. Na scenie, ku zaskoczeniu zaproszonych gości, pojawiła się również postać Generała Józefa Wybickiego. Dzieci otrzymały wiele upominków, za co składają wszystkim darczyńcom serdeczne podziękowania!