sport w roku szkolnym 2019/2020

MIEJSKIE ZAWODY MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W KOSZYKÓWCE DZIEWCZĄT

II Miejsce

Skład Drużyny: Amelia Hewelt, Julia Rychert, Anna Frankowska, Zuzanna Frankowska, Zuzanna Lasman, Kornelia Hening, Anastazja Pryymaczuk, Zofia Okoń, Anna Dampc

opiekun

Anna Dawidowska

Zawody w pływaniu

W czwartek  13 lutego 2020 w Szkole Podstawowej Nr 8  odbyły się zawody w pływaniu, podczas których do rywalizacji przystąpili uczniowie rocznika 2007 i młodsi. Program zawodów obejmował sztafetę 6×25 m stylem dowolnym dziewcząt i chłopców. Każdy uczestnik startował również w stylu indywidualnym tj. 25 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym. W klasyfikacji ogólnej dziewczęta zajęły IV miejsce, a drużyna drużyna chłopców – III miejsce.

Dziewczęta: Banzemer Emilia,  Gołąbek Pola, Grzenia Hanna, Kwiatkowska Kaja, Lniska Lena, Sądej Zofia, Sikorska Amelia. Chłopcy: Gapiński Dawid, Grochowski Patryk, Grzenia Jan, Jędrzejczak Dawid, Maciejewski Antoni, Woźniak Mateusz.

 

Piłka ręczna 12.02.2020

W SP 11 odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej Chłopców, w których ostatecznie uplasowaliśmy się na III miejscu.

Skład: Sękowski, Formella, Konkol, Wachowski, Sychowski,  Ptach, Rychert, Bochentyn, Czarniecki, Pleger, Szymerowski, opiekun: Krzysztof Jezierski.

 

Mini piłka siatkowa – 11.02.20

Reprezentacja dziewcząt w Miejskich Igrzyskach Dzieci w mini piłce siatkowej zajęła II miejsce.

Skład : Grzona Zosia, Kamińska Wiktoria, Kalkowska Maja, Pryymarczuk Wiktoria, Dopka Wiktoria,

Skurtys Weronika, Klawikowska Julia,  Macholl Aleksandra, Kwidzińska Weronika,

Opiekun: Krzysztof Jezierski.

 

Igrzyska Dzieci w Piłce Siatkowej

W czwartek 6 lutego 2020 r. reprezentacja szkoły –  chłopcy (rocznik 2007 i młodsi) brała udział w Igrzyskach Dzieci w Piłce Siatkowej zajmując II miejsce w Wejherowie. Szkołę reprezentowali :Bochentyn Marcel, Kasę Kacper, Konkol Jakub, Krefta Jakub, Milewski Witold, Mróz Wojciech, Ptach Gracjan i Sychowski Oliwier.

 

Igrzyska Dzieci w Piłce Ręcznej

W środę  5 lutego 2020 r. reprezentacja szkoły – dziewczęta (rocznik 2007 i młodsi ) brała udział w Igrzyskach Dzieci w Piłce Ręcznej. Naszą szkołę reprezentowały: Cichy Viktoria, Dymowska Honorata, Formela Julia, Grzona Zofia, Kalkowska Maja, Kisielewska Lena, Lniska Lena, Pryymarczuk Wiktoria, Rek Klaudia, Sądej Zofia i Sikorka Amelia.

Miejskie Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt

Dnia 09.01.2020r odbyły się Miejskie Igrzyska Młodzieży w Piłce Ręcznej Dziewcząt.

Drużyna dziewcząt w składzie: Hewelt Amelia, Julia Rychert, Alicja Rychert, Pryymaczuk Anastazja, Pasieka Amelia, Kamińska Wiktoria, Jaworska Joanna, Dampc Anna, Darga Magdalena (bramkarz), Formela Magda, Frankowska Anna, Frankowska Zuzanna, Henning Kornelia zajęła III  miejsce.

         Opiekun drużyny:

         Anna Dawidowska

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce

17.12.2019 na zawodach Powiatowych  w Lekkiej Atletyce reprezentowali naszą szkołę

Dampc Anna- skok w dal

Rychert Julia-pchnięcie kulą 3kg miejsce III

Pryymarchuk Anastazja- pchnięcie kulą 3 kg

Okoń Zofia- biegi 30m III miejsce, 600m V miejsce

Lisewski Maciej  skok z miejsca – V miejsce

Sikora Michał  1000-V miejsce

Ellwart Konrad  kula

Pasikowski Filip  1000

Lechicki Wojciech  skok z miejsca

Opiekunowie

Anna Dawidowska, Piotr Gwizdalski

Powiatowe Halowe Igrzyska Dzieci w Lekkiej Atletyce

Dnia 11 grudnia 2019 r. reprezentacja naszej szkoły brała udział w Igrzyskach Dzieci w Halowej Indywidualnej Lekkiej Atletyce.

Wszyscy członkowie naszej reprezentacji świetnie się zaprezentowali.

Zosia Grzona zajęła 3 miejsce w biegu na 600m, Filip Paczull zajął 2 miejsce w skoku w dal z miejsca oraz w biegu na 800m, Piotr Sobiecki zajął 3 miejsce w biegu na 800m, a Ksawier Dampc wywalczył 3 miejsce w pchnięciu piłką lekarską.

Tym samym medaliści wywalczyli awans do Powiatowych Halowych Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce.

ZAWODY SPORTOWE LA 11.12.2019 r. rocznik 2005/2006

Dziewczyny:

Dampc Anna- skok w dal II miejsce

Pryymarchuk Anastazja – pchnięcie kulą 3 kg  I miejsce

Okoń Zofia -II miejsce 30m , III miejsce 600m

Rychert Julia III miejsce pchnięcie kulą 3 kg

Rychert Alicja,  Frankowska Anna

Chłopcy:

Lisewski Maciej- skok w dal I miejsce

Sikora Michał – bieg 1000m III miejsce

Jeziorek Krzysztof,  Zubowicz Paweł,  Niszczot Wiktor,  Ellwart Konrad, Frańczak Łukasz,  Pasikowski Filip,  Saternus Maciej,  Nagel Igor, Lechicki Wojciech,  Masiak Patryk

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa

Udany występ zanotowała reprezentacja naszej szkoły – rocznik 2007 i młodsi, w Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Wejherowa. Wróciliśmy z brązowymi medalami, tytułem Najlepszego Bramkarza, ale także z ogromnym niedosytem wynikającym z uzyskanych wyników. Zanotowaliśmy dwa zwycięstwa, jeden remis i porażkę w półfinale turnieju w konkursie rzutów karnych.

Skład: Krefta, Sobiecki, Konkol, Maciejewski , Sychowski, Rychert, Bochentyn, Garstkowiak.

Opiekun: Krzysztof Jezierski.

Wyniki:

SP 11 1-1 br. Sychowski

SP 5 5-1 br. Konkol-3, Maciejewski , Sychowski

Półfinał: SP 8 1-1 Sychowski, Karne 1-2 Krefta

mecz o III m.: SP 6 3-0 br.Sychowski-2, Bochentyn

MIEJSKIE ZAWODY W KOSZYKÓWCE

W dniu 7.11.2019r uczniowie naszej szkoły reprezentowali nas na Miejskich Zawodach w Koszykówce 3×3.W składzie drużyny dziewcząt zalazły się następujące uczennice: Bemke Paula, Dampc Anna, Lesnau Zuzanna, Treder Amelia.  Do drużyny chłopców weszli: Cyman Mateusz, Dąbrowski Nikodem, Miszke Jakub, Nagel Igor, Niżnik Krystian. Oba zespoły wywalczyły II miejsce. GRATULUJEMY!!!

Opiekunowie: Anna Dawidowska, Piotr Gwizdalski

Tenis stołowy – zawody powiatowe

Dnia 6.11.2019 r. odbyły się Igrzyska Młodzieży Szkolnej w tenisie stołowym w Rumi. Naszą szkołę reprezentowali: Antoni Thiel i Piotr Burchardt z klasy 8e oraz Kamil Pranczk z klasy 8b. W zawodach brało udział 9 zespołów, które rozgrywały mecze w trzech grupach. Do kolejnych rozgrywek awansowały 2 drużyny z każdej grupy. W ostatecznej klasyfikacji drużyna chłopców z naszej szkoły zajęła VIII miejsce.

Tenis stołowy – zawody powiatowe

W dniu 6.11.2019r uczennice naszej szkoły reprezentowały nas na Zawodach Powiatowych  w Tenisie Stołowym. Są to: Magda Darga, Julia Szwarc, Paula Bemke. Dziewczęta wywalczyły III miejsce. Gratulujemy!!!

Opiekun: Anna Dawidowska

Mistrzostwa Młodzieży  w Drużynowym Tenisie Stołowym

W dniu 30.10.2019r odbyły się Mistrzostwa Młodzieży w Drużynowym Tenisie Stołowym. Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie: Magda Darga 8E, Paula Bemke 7C, Julia Szwarc 8E, Milena Wiśniewska-Hincke 7F – drużyna dziewcząt oraz Piotr Burchardt 8E, Kamil Pranczk 8 B, Antoni Thiel 8 E w drużynie chłopców. Obie reprezentacje wywalczyły pierwsze miejsca i będą nas reprezentować na Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym 6 listopada 2019r.

Opiekun drużyny dziewcząt:   Anna Dawidowska.

Unihokej

Igrzyska Dzieci w Unihokeju zakończyły się dla naszych chłopców na najniższym stopniu podium.

Skład: Żmich, Garstkowiak, Hawryluk, Krefta, Magdziarz, Okrój, Rychert, Sychowski. Opiekun: Krzysztof Jezierski.

Powiatowy unihokej

Szalenie wyrównany przebieg miały Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju Chłopców , które odbyły się 17 października  2019 r.  w Rumi. Niestety, tym razem obeszliśmy się smakiem i po dwóch porażkach i jednym zwycięstwie nie zdołaliśmy wyjść z grupy. Warto podkreślić ogromne zaangażowanie chłopców i walkę do samego końca    o korzystny rezultat.

Skład: Pasikowski, Pranczk, Saternus, Nagel, Naczke, Ellwart, Niżnik, Dakus, Dąbrowski, Rogocki, Świątek. Opiekun: Krzysztof Jezierski.

Wyniki:

SP Luzino 0-1

SP Nowy Dwór Wejherowski 0-1

SP Kostkowo 1-0 br. Rogocki.

Zawody sportowe

W dniu 17.10.2019r w Naszej Szkole zostały zorganizowane Miejskie Igrzyska Sportowe w Tenisie Stołowym Dzieci . Do rywalizacji przystąpiły szkoły SP 5, SP 11 i SP 9.

DZIEWCZYNY W SKŁADZIE:  WIKTORIA KAMIŃSKA, EMILIA GUPPERT,  NIKOLA MROZEK- GLISZCZYŃSKA  II  MIEJSCE

CHŁOPCY W SKŁADZIE: FILIP WACHOWSKI, GRACJAN PTACH, JAKUB KONKOL  II  MIEJSCE

sędziowie zawodów: KASS KACPER, ZUBOWICZ PAWEŁ, BURCHARDT PIOTR

opiekunowie drużyn: ANNA DAWIDOWSKA I PIOTR GWIZDALSKI

organizator: BOGDAN KRUWELSKI

Zawody sportowe

Dnia 16.10.2019 r dziewczyny w składzie: KAMIŃSKA WIKTORIA (KPT), DAMPC ANNA, DARGA MAGDA (BRAMKARZ), FRANKOWSKA ANNA, HENNING KORNELIA, HEWELT AMELIA, KRZEBIETKE NIKOLA, PRYYMARCZUK ANASTAZJA, RYCHERT JULIA, WISNIEWSKA-HINTZKE MILENA, HAWAN JULIA wywalczyły III miejsce na Miejskich Igrzyskach Dzieci w Unihokeju.

OPIEKUN ANNA DAWIDOWSKA

Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Unihokeju

W bardzo dobrych nastrojach wracamy z Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Unihokeju chłopców. Udało nam się obronić tytuł z przed roku wygrywając wszystkie spotkania. Tym samym będziemy reprezentować Miasto Wejherowo w zawodach powiatowych.

Skład: Pasikowski, Pranczk, Saternus, Naczke, Nagel, Ellwart, Dakus, Dąbrowski, Niżnik, Rogocki, Świątek.

Opiekun: Krzysztof Jezierski

Wyniki:

SP 6 2-1 br. Naczke, Ellwart,

SP 11 1-0 br. Ellwart

Sp 8 3-2 br. Naczke-2, Nagel.

Powiatowe Igrzyska w Szachach

7 października 2019 r uczniowie w składzie: ALEKSANDRA BURCHARDT, OLGIERD CICHY, TYMON KRUK,  MATEUSZ MAKSYMIUK i SZYMON NAGIEL wywalczyli IV miejsce na Powiatowych Igrzyskach DZIECI W SZACHACH.

Tego samego dnia drużyna w składzie: MAGDA DARGA, PIOTR BURCHARDT, SZYMON KOWALKE, FILIP PASIKOWSKI zdobyła  II miejsce na Powiatowych Igrzyskach MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W SZACHACH.

OPIEKUN ANNA DAWIDOWSKA

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 4.10.2019 r.  w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Redzie naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Konrad Ellwart (8c), Michał Jaworski (8c), Paweł Zubowicz (7b), Filip Pasikowski (8e), Maciej Saternus (8e), Łukasz Frańczak (7e), Igor Nagel (8a), Patryk Masiak (8a), Michał Sikora (8d), Jordan Kreft  (8d) i Michał Daszke (8d) – rezerwy.
W rywalizacji wzięło udział pięć drużyn.  Nasza drużyna zajęła V miejsce.

Miejskie Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w Badmintonie

Dnia 3.10.2019 r.  w Miejskich Igrzyskach Dzieci w Badmintonie  nasza Szkoła zajęła II miejsce, przegrywając tylko 2 punktami ze Szkołą Podstawową nr 11.

Reprezentacja naszej Szkoły: Filip Wachowski (6g), Gracjan Ptach i Michał Szur (6h).

Dnia 3.10.2019 r.  w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej  w Badmintonie  nasza Szkoła zajęła III miejsce.

Reprezentacja naszej Szkoły: Piotr Burchardt, Antoni Thiel, Wiktor Niszczot z klasy 8e.

Młodsze dziewczęta w składzie: Wiktoria Kamińska, Wiktoria Prymarczuk i Klaudia Rek wywalczyły IV miejsce, starsze natomiast (Magda Darga, Anna Frankowska, Amelia Hewelt i Julia Szwarc) zajęły III miejsce. Opiekunem obu drużyn jest Anna Dawidowska.

Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Dnia 24.09.2019 r. w Sztafetowych Biegach Przełajowych naszą szkołę reprezentowała drużyna chłopców w składzie: Konrad Ellwart (8c), Michał Jaworski (8c), Patryk Bisewski (7f), Paweł Zubowicz (7b), Filip Pasikowski (8e), Maciej Saternus (8e), Łukasz Frańczak (7e), Igor Nagel (8a), Patryk Masiak (8a), Michał Sikora (8d), Jordan Kreft i Michał Daszke (8d) – rezerwowi.
W rywalizacji wzięły udział trzy szkoły. Nasza drużyna zajęła I miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu powiatowego, który odbędzie się na MOSiR Reda 4.10.2019 r.

ZAWODY SPORTOWE

Dnia 24.09.2019 r dziewczyny w składzie:

Dampc Anna, Darga Magdalena, Frankowska Anna, Henning Kornelia, Hewelt Amelia, Krzebietka Nikola, Kwidzińska Wiktoria, Pasieka Amelia, Pryymaczuk Anastazja, Wiśniewska-Hintzke Milena

Wywalczyły II miejsce na Miejskich Igrzyskach Młodzieży w Sztafetowych Biegach Przełajowych

Opiekun Anna Dawidowska

ZAWODY SPORTOWE

Dnia 24.09.2019 r dziewczyny w składzie:

Barzowska Zofia, Brzoskowska Paulina, Chruścik Laura, Cichy Wiktoria, Formela Julia, Grzona Zofia, Kalkowska Maja, Kamińska Wiktoria, Mrozek-Gliszczyńska Nicola, Sądej Zofia, Skurtys Weronika

Wywalczyły IV miejsce na Miejskich Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

OPIEKUN ANNA DAWIDOWSKA

Szachy

We wtorek 24.09.2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 6 w Wejherowie odbyły się zawody drużynowe w szachach. Rozgrywki zostały przeprowadzone w ramach Miejskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej.

Reprezentacja szkoły SP Nr 9:

1) Igrzyska Dzieci rocznik 2007 i młodsze: Burchardt Aleksandra, Kruk Tymon, Maksymiuk Mateusz, Nagel Szymon – pierwsze miejsce.

2) Igrzysk Młodzieży Szkolnej rocznik 2005 – 2006: Burchardt Piotr, Darga Magdalena, Kowalke Szymon, Pasikowski Filip – pierwsze miejsce.

Obie reprezentacje będą uczestniczyć w zawodach powiatowych, które odbędą się  7 października 2019 r. w Dobrzewinie /Karczemki/.