SUKCES SZKOLNEGO CHÓRU NA OGÓLNOPOLSKIM FESTIWALU PIEŚNI O MORZU!

Z radością informujemy, że nasz szkolny chór odniósł wielki sukces podczas XXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Pieśni o Morzu. Jury w składzie: prof. dr hab. Eugeniusz Kus (przewodniczący), prof. dr hab. Dariusz Dyczewski, prof. dr hab. Jan Borowski, dr hab. Piotr Jańczak, dr hab. Sławomir Bronk, po wysłuchaniu prezentacji jedenastu chórów w pięciu kategoriach, postanowiło przyznać liczne nagrody.

Nasz zespół zdobył:

Srebrny Dyplom z wynikiem 87 punktów w kategorii chórów dziecięcych (szkół podstawowych), pod batutą naszej wspaniałej dyrygentki, Aleksandry Janus, co jest znaczącym osiągnięciem i świadectwem ciężkiej pracy oraz pasji naszych młodych artystów.

Serdecznie gratulujemy naszemu Chórowi Szkoły Podstawowej nr 9 w Wejherowie oraz wszystkim uczestnikom za ich wspaniałe występy i zaangażowanie w kultywowanie tradycji muzycznych.

Jesteśmy dumni z naszych młodych talentów i czekamy na kolejne muzyczne sukcesy!