Dzień Języków Obcych

W czwartek  26.09. 2019 r. w naszej szkole odbył się Dzień Języków Obcych.
Z tej okazji został zorganizowany konkurs dla klas 7 i 8 na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną. Komisja oceniała prezentację multimedialną, wystrój sali, ubiór uczniów, przekąski oraz inne gadżety charakterystyczne dla danego kraju. Maksymalnie można było zdobyć 16 punktów. We współzawodnictwie zwyciężyła klasa VIII D prezentująca Holandię z 13 punktami. Na kolejnej pozycji znalazła się Wielka Brytania przygotowana przez klasę VII F. Trzecie miejsce zdobyła Chorwacja prezentowany przez klasę VII D.
Uczniowie bardzo się postarali, aby dekoracje przybliżyły innym kraje europejskie, natomiast indywidualnie uczniowie mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę w quizie o krajach niemiecko i angielskojęzycznych.
Młodzież świetnie się bawiła, a tego typu imprezę warto powtórzyć w kolejnym roku.